Parçalı Geometrik Değişimli Geri Ödemelere Sahip Yeni Borç Ödeme Problemleri için Matematiksel Modeller


EROĞLU A., ÖZTÜRK H., Şahinoğlu G., Şenol S., YAYKAŞLI M., TATLIYER A.

Finans Politik ve Ekonomik Yorumlar Dergisi, vol.51, no.588, pp.73-78, 2014 (Peer-Reviewed Journal)

  • Publication Type: Article / Article
  • Volume: 51 Issue: 588
  • Publication Date: 2014
  • Journal Name: Finans Politik ve Ekonomik Yorumlar Dergisi
  • Journal Indexes: TR DİZİN (ULAKBİM)
  • Page Numbers: pp.73-78
  • Süleyman Demirel University Affiliated: Yes