Pamuk Liflerinin İyonik Modifikasyon Yardımıyla Boyanabilirlik Özelliklerinin İncelenmesi


OKTAV BULUT M., Dayıoğlu H.

Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi, vol.13, no.3, pp.277-296, 2009 (Peer-Reviewed Journal)

  • Publication Type: Article / Article
  • Volume: 13 Issue: 3
  • Publication Date: 2009
  • Journal Name: Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi
  • Journal Indexes: Science Citation Index Expanded, Scopus, TR DİZİN (ULAKBİM)
  • Page Numbers: pp.277-296